vrijdag 20 september 2019
Versie 3.00.0
  Bovenop Utrecht!


Aanmelden Mijn AOU

Van Muziekcentrum tot winkelgebouw en Muziekpaleis
Webcam Overzicht

Politiekpagina
Nieuwspagina
Meer nieuwspagina
Regio nieuwspagina
Opiniepagina





  Gebruik de tabbladen hieronder om de rubriek Varia te sorteren!

Sorteer op laatste publicatie Sorteer op activiteit datum


Koninginnedag 2009: overzicht activiteiten
Donderdag 30 april 2009


Origineel ingezonden persbericht gemeente Utrecht


Donderdag 30 april 2009
08.15 - 23.00 uur
(álle activiteiten zijn gratis, tenzij anders vermeld)

Aubade, Utrechts Oranje Comité
Locatie Stadhuis, bordes
Programma 08.15 Afmeren van de rondvaartboten voor alle belangstellenden voor de Aubade
08.30 Afvaart 1e locatie: Bij Spoorwegmuseum (1 grote boot)
08.45 Afvaart 2e locatie: Bij Huis van Bewaring Wittevrouwensingel (2 boten)
09.00 Ontvangst 35 genodigden UOC in Grote Trouwzaal
09.30 Korte toespraak op bordes door Burgemeester Wolfsen
09.35 Korte toespraak door voorzitter VKU, de heer Dres
09.40 Hijsen vlag door Burgemeester Wolfsen en voorzitter UOC, de heer De Gelder
(Studenten Weerbaarheid vormt een erehaag van bordes naar vlaggenmast)
09.42 TNT-brassband speelt 1e en 6e couplet van het Wilhelmus
09.45 Burgemeester geeft het sein voor oplaten ballonnen van de ballonwedstrijd
09.50 Glaasje Oranjebitter en jus d’orange in de hal van het Stadhuis voor alle aanwezigen en voor de
kinderen is er een zak snoep
10.00 Rondvaartboten brengen de belangstellenden terug naar opstapplaats
Contactpersoon UOC: Claudia Prins, 06-25017728 en VKU: Thomas Dres (vz), 06-10854121

Activiteiten Vereniging Koninginnedag Utrecht (bestaat dit jaar 102 jaar)
Locatie Stadhuisplein
Programma 10.00-16.00 Rondritten met paardentram door de binnenstad. Instappen hoek Schoutenstraat.
10.30-15.30 Een rondvaartboot pendelt van werf Oudegracht (onder Winkel van Sinkel) naar de
Nieuwe Kade bij de Monicabrug
11.00-11.45 Koninginnedagconcert door de Koninklijke TNT-Post Brassband Utrecht onder leiding van
Frank van Koten
12.00 uur Eerste optreden van Clown TINO! Kindergoochelen én trucjes met ballonnen. Op plein voor
het stadhuis.
13.00 uur Optreden 'Dixielandbandje' Jacketty & De Toeters
14.00 uur Tweede optreden van Clown TINO
14.30-15.15 Voorstelling van Kindercircus DIEDOM! onder leiding van Jasper Riedeman. Op plein voor
het stadhuis
Contactpersoon Thomas Dres (vz), 06-10854121

Activiteiten Oranje- & Wijkvereniging Oog in Al (bestaat dit jaar 71 jaar)
Locatie Beethovenplein, Händelstraat
Programma 10.00-11.30 Start oud-Hollandse Kinderspelen bij de Dominicusschool (voor kinderen van 4-11 jaar
die lid zijn van de Oranjevereniging). Vooraf aanmelden.
11.00-17.00 Officiële start Kindervrijmarkt op en rondom de Händelstraat (opening bij Dominicuskerk)
11.00-17.00 Diverse attracties (zoals luchtkussens, draaimolen en tokkelbaan) bij de St. Dominicuskerk
14.00-18.00 Terras met muziekband Million Miles voor de St. Dominicuskerk
Contactpersoon Marc Waltmann (vz), 06-51337876 of Meriam den Ouden (sec), 06-28679284

Activiteiten Oranje Stichting Wilhelmina (Vleuten) (bestaat dit jaar 86 jaar)
Locatie Dorpsplein
Programma 09.15 uur Aubade op het grasveld bij Jozefzorg
09.30 uur Kinderoptocht o.l.v. Harmonie Orkest Vleuten voor kinderen t/m 10 jaar. Thema “piraterij”.
Vertrek grasveld bij Jozefzorg.
10.00 uur Feestmarkt op het Dorpsplein met o.a. diverse marktkramen, klimwand, springkussen en
kindervrijmarkt (plaatsen worden ter plekke toegewezen)
10.15 uur Prijsuitreiking kinderoptocht
10.30 uur Straattheater treedt op in de tent
11.00 uur Concert door het Harmonie Orkest Vleuten
12.00 uur DJ Michel
12.30 uur 24e Sponsorloop voor leerlingen van groep 3 t/m 8 van alle basisscholen uit Vleuten en
Haarzuilens door Lionsclub inclusief prijsuitreiking (tot 13.30 uur).
13.30 uur Optreden van swingende Braziliaanse percussieband Batucando
14.00 uur Kids Boink, disco voor kinderen van 4 t/m 8 jaar in De Schakel
14.30 uur 2e optreden Batucando
15.00 uur Kids Boink, disco voor kinderen van 9 t/m 12 jaar in De Schakel
15.00 uur Vleutense Bloaskapel
17.00 uur Einde activiteiten
Contactpersoon Henny Jacobse (vz), 06-54660132


Activiteiten Oranjecomité Rijnsweerd (bestaat dit jaar 30 jaar)
Locatie Jan Muschlaan (Openbare Daltonschool)
Programma 10.00-10.45 Kinderoptocht met échte kamelen, thema CIRCUS aangevoerd door boerenkapel “Na Eleve”
11.00 uur Start 30e Oranjefeest met kindervrijmarkt, schminken, levend tafelvoetbal, springkussen,
ballenbak, rit op een kameel, karikatuur tekenen, straattekenwedstrijd (beperkte deelname)
en de rodeostier. Muzikale omlijsting door “DJ Balthazar”
11.00 uur Zeskamp voor de kleintjes t/m 6 jaar, met grabbelton
11.30 uur Uitreiking prijzen van de Kinderoptocht
12.00 uur Optreden van een goochelaar
13.00 uur Uitgifte ballonnen en vervolgens aftellen voor de ballonnenwedstrijd
13.30 uur Uitreiking prijzen voor de straattekenwedstrijd
14.00 uur Live optreden van Patrick Verheij en band
17.00 uur Einde van het Oranjefeest 2009
Contactpersoon Eric Cornek (vz), 06-46616856

Activiteiten Oranjecomité Zuilen (bestaat dit jaar 54 jaar)
Locatie Julianapark
Programma 10.30-15.00 Kindervrijmarkt voor kinderen tot 12 jaar (geen etenswaren of drank)
10.30 uur Optreden van “Plus Minus” (kinderprogramma)
hele dag Kinderspelletjes door “Scouting Zuilen”
v.a. 11.00 uur Springkussen
11.30 uur Optreden van rapper ”Bay-G"
13.00 uur Concert van “Koninklijk Zuilens Fanfare Corps” onder leiding van Kees Kes
14.30 uur Dansdemonstratie “All Inn Dance”
Contactpersoon Marinus van Rooijen (vz), 06-54293291 of 06-12829270 (na 18.00 uur)

Activiteiten Oranjevereniging "Wij op ons eiland" (bestaat dit jaar 49 jaar)
Locatie De Wartburg, Voorhoeve en De Bijnkershoek
Programma 14.00 uur Feestmiddag met bingo voor bewoners en wijkbewoners in De Wartburg
19.30 uur Feestavond met bingodansant en muziek voor bewoners en wijkbewoners in
Verzorgingscentrum De Bijnkershoek
Contactpersoon Ton Verharen (pm), 06-47434789

Activiteiten Oranjevereniging De Meern (bestaat dit jaar 87 jaar)
Locatie Winkelcentrum Oranjelaan, De Schalm, Zandweg
Programma 10.00 uur Opening festiviteiten bij De Schalm, muzikale omlijsting door De Bazuin
10.10-12.00 Kinderspelen op de Oranjelaan met o.a. stepracen, springkussen, vuurtje blussen, dansen,
de spiraal. Deelname op vertoon van lidmaatschapskaart of betaling van € 3,50.
13.00-19.00 Gein bij de Rijn, een spektakel met hilarische spelelementen en verrassingen op de
Zandweg bij De Meernbrug
13.30-16.30 Klaverjassen en bridgen in De Schalm met mooie prijzen, € 1,00 per inschrijving
14.00 uur Bingo voor ouderen in dienstencentrum De Roef
20.30 uur Lampionnenoptocht o.l.v. muziekband De Roodneuzen vanaf De Schalm
21.00 uur Disco met 100% dansbare BEAmix in Azotod
Contactpersoon Herman de Groot (vz), 06-47458747

Activiteiten Oranjevereniging Haarzuilens (bestaat dit jaar .. jaar)
Locatie ’t Wapen van Haarzuylen
Programma 10.00 uur Aubade en hijsen van de vlag op De Brink
10.05 uur Gezamenlijk koffie, oranjebitter en oranjegebak in ’t Wapen van Haarzuylen
10.10-11.00 Kinderactiviteit
Contactpersoon Arno Molenbeek (vz), 06-10876104

Activiteiten Oranjevereniging Hoogravens Belang (bestaat dit jaar 72 jaar)
Locatie Bevrijdingsboom Julianaweg, Speeltuin De Kameleon en Tolsteegplantsoen
Programma 09.30 uur Aubade en vlag hijsen bij de bevrijdingboom
Aansluitend Concert van een uur door fanfare KUDO
11.00-15.00 Gratis kindersport- en speldag (4 – 13 jaar) in speeltuin De Kameleon met muziek, clown
en optreden van duo Michel & Danny!
20.00-23.00 Feestavond op het evenemententerrein aan het Tolsteegplantsoen met om
20.15 uur Optreden van de fantastische band Diffusion
20.30 uur Lampionnenoptocht (start Smaragdplein en Duurstedelaan)
22.30 uur Optreden van zanger Wolter Kroes!!
23.00 uur Afsluiting met groots vuurwerk
Contactpersoon Herman Aarsman (vz), 06-29417688 of Dennie van Zijl, 06-22621687



Activiteiten Oranjevereniging Tuindorps Belang (bestaat dit jaar 77 jaar)
Locatie Willem de Zwijgerplantsoen
Programma 10.00-14.00 Kindervrijmarkt
10.00-14.00 Diverse activiteiten voor kinderen rond het Willem de Zwijgerplantsoen met onder andere
Springkussen, schminken en disco
Contactpersoon Saskia van Eeuwijk (vz), 06-28578112

Activiteiten Utrechtsch Studenten Corps
Locatie Terras aan Janskerkhof
Programma 12.00-14.00 Luchtkasteel voor kinderen
12.00-17.00 Optreden jazzmuziekband Tzigane Swing
17.00-21.00 DJ’s voor 18-30 jarigen
Contactpersoon Jeroen Sneep, 030-2360805

Activiteiten Wijk- en Oranjevereniging Wittevrouwen (bestaat dit jaar 36 jaar)
Locatie Bollenhofsestraat 138, buurtcentrum Warmoes
Programma 08.15 uur Vertrek rondvaartboten van school Poortstraat naar De Kleine Singel
09.30 uur Aubade, vlag hijsen, oplaten ballonnen, oranjebitter en snoep bij het Stadhuis
13.00 uur Hijsen van de vlag bij Buurtcentrum De Warmoes o.l.v. De Strooibumpkes
14.00 uur Straattekenen in grote zaal bij Warmoes (bij mooi weer buiten)
15.00-16.00 Gratis Kinderbingo
20.00 uur Oranjebal met muziek van X-Treem (entree vanaf 18 jaar)
Contactpersoon Chris Snellenberg (vz), 06-49909997
Activiteiten Oranjevereniging Over de Dreven (bestaat dit jaar, na onderbreking, 4 jaar)
geen activiteiten dit jaar


Stuur dit bericht door!



Varia

Gildewandeling: Een rondje Hollywood

Bron: AOU



© AOU
Varia

Gildewandeling: Gheruchtige meesterschilders

Bron: AOU



© AOU
Varia

Gildewandeling: Hulpverlening door de eeuwen heen

Bron: AOU



© AOU









© 2007-2012 AllesoverUtrecht